info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Germaine de Capuccini For Men Powerage Energising Anti-Age Emulsion

Çmimi:6,000.00 L 5,400.00 L -10%

Emulsion me efekt anti-rrudhë specifik për meshkujt.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM007
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Emulsion specifik për meshkujt me veprim anti-rrudhë.
Doza ditore e energjisë për të cilën lëkura ka nevojë.
Përbërësit aktivë ndihmojnë forcimin e barrierës mbrojtëse të lëkurës.
Teksturë e lehtë e cila nuk lë shenjë në lëkurë.
Ekstrakt qitroje i cili i dhuron lëkurës ndjesi freskie.
Për të gjithë tipet e lëkurës.

– Kompleksi D-TOX parandalon plakjen e lëkurës nga radikalet e lirë.
– GN PROTECT mbron mekanizmat e ADN qelizore nga veprimi i stresit mjedisor.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.

Përbërësit

Aqua (Water)
Alcohol Denat.
Isohexadecane
Behenyl Alcohol
Cetearyl Alcohol
Cyclopentasiloxane
Pentylene Glycol
Stearyl Alcohol
Dimethicone
Stearoxymethicone/ Dimethicone Copolymer
Glycerin
Smithsonite
Cetyl Alcohol
Glyceryl Stearate
Betula Alba (Betula Alba Juice)
Benzyl Alcohol
Parfum (Fragrance)
Phytosterols
Caprylic/Capric Triglyceride
Silica
Menthyl Ethylamido Oxalate
Ethylhexylglycerin
Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract
HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer
Polymethyl Methacrylate
Sapindus Mukorossi Fruit Extract
Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer
Phenoxyethanol
Hexyl Cinnamal
Caesalpinia Spinosa Gum
Limonene
Hydrogenated Lecithin
PEG-20 Phytosterol
Alpha-Isomethyl Ionone
Potassium Sorbate
Sodium Benzoate
Linalool
Geraniol
Tocopherol

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping