info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela BIO Organic Hydrating Crème Face & Body

Çmimi:2,210.00 L 1,989.00 L -10%

Krem organik hidratues për fytyrën dhe trupin me ekstrakt ulliri
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Ky krem ​​hidratues organik i çertifikuar, për fytyrën dhe trupin mbron edhe lëkurat më të ndjeshme.
Formula vegane pa aromë, me vaj ulliri organik hidraton lëkurën e foshnjes së porsalindur, fëmijës, por edhe të gjithë familjes.

Falë vajit të ullirit, me përmbajtje të lartë omega 6 dhe 9, ky krem ​​mbron lëkurën nga stresi mjedisor.
Ky produkt është eko-dizenjuar për të minimizuar ndikimin e tij në mjedis dhe paketimi i tij, i përbërë nga kallam sheqeri është i riciklueshëm.

Përdorimi

Shtypni butësisht tubin.
Ngroheni kremin në duart tuaja.
Aplikojeni në fytyrë dhe trup dhe aplikoni pak më tepër krem në zonat e thata të lëkurës

Përbërësit

AQUA (WATER), HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE, C10-18 TRIGLYCERIDES, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL*, GLYCERYL STEARATE CITRATE, LEVULINIC ACID, SCLEROTIUM GUM, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM LEVULINATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, TOCOPHEROL, XANTHAN GUM. *INGREDIENTS SOURCED FROM ORGANIC FARMING

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping