info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Holle Bio Organic Fennel Frog

Çmimi:L250.00

Pure me mollë, dardhë dhe finok, për fëmijë nga 6 muaj

100 g

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Mosha

,

Masa

100 g

Suitable For

,

Përshkrimi

Pure e përftuar nga 100% fruta dhe perime organike.

Kombinim i mollës dhe dardhës me finokun përbën një vakt me vlera ushqimore të larta për fëmijët mbi 6 muaj.

E përshtatshme për periudhën mes vakteve ose kur jeni në lëvizje.
Paketim praktik, që shtypet.

Pa gluten, pa vezë, pa laktozë dhe pa sheqer të shtuar.
Çertifikim Demeter.

Përdorimi

Përdorni një lugë për t’i ushqyer purenë fëmijës suaj, sepse thithja e vazhdueshme direkt nga ambalazhi, mund të shkaktojë prishje të dhëmbëve.
Ruhet në frigorifer deri në dy ditë pas hapjes.

Përbërësit

Dardhë* 80 %, mollë* 10%, finok** 10%

*nga ferma biodinamike
**nga ferma organike