info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela BIO Organic Cleansing Gel Hair & Body

Çmimi:2,500.00 L 2,250.00 L -10%

Xhel organik pastrues për kokën dhe trupin me ekstrakt ulliri
400 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

400 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Xhel organik 2 në 1 për pastrimin e flokëve dhe trupit me vaj ulliri.
Një produkt i përkryer për një moment të veçantë me fëmijën ose për veten tuaj.

Pastron në mënyrë efektive duke respektuar lëkurën dhe skalpin delikat të fëmijës suaj.
Nuk do të keni nevojë të shqetësoheni për ujin e fortë, pasi ky xhel kompenson efektet e tij përtharëse në lëkurë.
Ky xhel i çertifikuar organik për pastrimin e flokëve dhe trupit mund të përdoret nga e gjithë familja, madje edhe nga të porsalindurit.

I formuluar me vaj ulliri organik dhe 97% përbërës me origjinë natyrale, ky xhel 2 në 1 pastron butësisht, hidraton dhe kompenson efektin e tharjes së lëkurës pas larjes.
Formula është vegane dhe tërësisht e biodegradueshme dhe shishja e saj e riciklueshme është krijaur nga kallam sheqeri!
Vegan, pa aromë.

Përdorimi

Shtypni pompën 2 deri në 4 herë për të mbledhur xhelin në dorën tuaj.
Pastroni butësisht trupin dhe flokët pasi t’i lagni fillimisht me ujë.
Shpëlajeni tërësisht me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA (WATER), LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, CITRIC ACID, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM BENZOATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, POTASSIUM SORBATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL*. *INGREDIENTS SOURCED FROM ORGANIC FARMING.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping