info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinosource-Hydra Huile de Nuit Régénérante

Çmimi:4,460.00 L 4,014.00 L -10%

Vaj me teksturë të thatë i cili rigjeneron lëkurën dhe riparon barrierën përgjatë gjithë natës.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

I formuluar me përbërës 99% me origjinë natyrale dhe organikë të çertifikuar, vaji rigjenerues vepron gjatë natës, për të riparuar barrierën e lëkurës dhe për të ushqyer dhe qetësuar lëkurën e ndjeshme.
Teksturë e vajit të thatë.
Në mëngjesin e ardhshëm, lëkura është më e butë.
Formula organike e vajit rigjenerues përmban 5 vajra që veprojnë së bashku, për të rigjeneruar intensivisht lëkurën
– vaji organik i farave të rrushit;
– vaji organik i susamit;
– vaji organik i jojoba;
– vaji esencial i trëndafilit;
– vaji esencial organik palmarosa.

99% përbërës me origjinë natyrale.
Testuar nën kontroll dermatologjik.
Nuk rekomandohet për përdorim gjatë shtatzënisë ose gjatë gjidhënies.

Përdorimi

Aplikoni 6 pika nga vaji në mbrëmje, vetëm ose para kremit hidratues.
Shmangni zonën e konturit të syve.

Përbërësit

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CYMBOPOGON MARTINI OIL, GERANIOL, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, CITRONELLOL, LINALOOL, CITRAL, FARNESOL, LIMONENE, EUGENOL

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping