info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Hipp Spaghetti Bolonjeze

Çmimi:320.00 L 304.00 L -5%

Pure me makarona bolonjeze për foshnje mbi 4 muajsh
190 g

Stock: Ka stok

SKU: HIP73
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

190 g

Suitable For

Përshkrimi

Vakt i plotë ushqimor për fëmijë mbi 4 muajsh.
Nuk përmban kripë të shtuar, vetëm natrium nga përbërësit e puresë.
Përmban ALA, një acid yndyror omega-3, i cili kontribuon në zhvillimin e trurit dhe indeve nervore.

Nuk përmban aromatizues, konservues dhe ngjyrues.

Përdorimi

Ngroheni purenë dhe jepjani foshnjeve tuaja.
Përpara se t’ia ushqeni kontrolloni për temperaturën e saj.
Nëse nuk do i jepet i gjithë kavanozi, pjesa e mbetur vendoset në frigorifer dhe mund të ruhet aty për 24 orë.

Përbërësit

noodles ground, tomatoes, carrots, parsnips, beef, onions, spices, gluten

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping