info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Hipp Apple and Banana with wholemeal Cereal

Çmimi:L250.00

Pure me mollë, banane dhe drithëra për fëmijë mbi 4 muaj 125 g

Stock: In stock

Additional information

Masa

190 g

Brand

Formulation

Specific For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Pas muajit të katërt fëmijët fillojnë të mos ngopen vetëm me qumësht. Hipp ofron për fëmijët pure me shije të larmishme. Një prej tyre është pureja mollë, banane dhe drithëra.

• Pa gluten
• Prodhim organik.
• Biskotat përmbajnë vezë dhe arra.
• Pa konservantë, aromatizues, ngjyrues dhe trashës.
• Mbyllje hermetike e kapakut me vakum.

• Nga 4 muajsh.

Përdorimi

Të konsumohet midis vakteve. Pas hapjes të ruhet në frigorifer për 3 ditë. Ju lutem përdorni lugë plastike. Përdoret për fëmijë nga muaji i 4.

Përbërësit

75% fruta* (50% mollë*, 25% banane*, lëng limoni* nga koncentati I lëngut të limonit), ujë, biskotë*( miell gruri*,pluhur I ëmbëlsuar hirre*, gjalp* niseshte*), 6% antioksidant acid askorbik.