info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela BIO Organic Balm Universal

Çmimi:2,106.00 L 1,895.40 L -10%

Balsam organik me ekstrakt ulliri shumë përdorimësh
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Balsami shumë përdorimësh me 3 ekstrakte avokado ushqen, riparon dhe mbron të gjitha zonat e thata (fytyrë, buzë, duar, këmbë, bërryla, etj).
I çertifikuar, organik dhe me 99.7% përbërës me origjinë natyrale, mund të përdoret për foshnjet që nga lindja dhe nga e gjithë familja.
Ngjyra dhe aroma e tij unike jepen natyrshëm nga avokado.

Ky balsam hidratues është eko-dizenjuar për të minimizuar ndikimin e tij në mjedis:
Në këtë balsam me shumë qëllime, janë përdorur avokado të plota (lëkurë, tul, bërthama) ekskluzivisht nga Peruja.

Pa aromë të shtuar, formula vegane.

Përdorimi

Shtypni tubin dhe hidheni në dorë (mjafton një sasi e vogël balsami falë teksturës së tij ultra-ushqyese).
Aplikojeni në zonat e thata të lëkurës së foshnjës, fëmijës ose të rriturit: fytyrë, qafë, krahë, duar, bërryla, gjunjë, këmbë etj.
Përsëriteni sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, PERSEA
GRATISSIMA (AVOCADO) OIL*, CAPRYLIC/CAPRIC
TRIGLYCERIDE, C10-18 TRIGLYCERIDES,
GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, POLYGLYCERYL-3
DISTEARATE, XANTHAN GUM, LEVULINIC ACID,
GLYCERYL STEARATE CITRATE, SODIUM
BENZOATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE,
GELLAN GUM, SODIUM LEVULINATE, TOCOPHEROL,
HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED
OIL, PROPANEDIOL, ALOE BARBADENSIS (ALOE
VERA) LEAF JUICE POWDER*, PERSEA GRATISSIMA
(AVOCADO) FRUIT EXTRACT.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping