info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Orthodontic Pacifiers 0-6m

Çmimi:880.00 L 704.00 L -20%

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj
Paketim me 2 biberonë

Spastroje
e zezë/e bardhë
blu/jeshile
rozë/lejla


SKU: v221120
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

blu/jeshile, e zezë/e bardhë, rozë/lejla

Përshkrimi

Qetësoni fëmijën tuaj në çdo moment me biberonin e gënjeshtërt Twistshake.

Ka formë ortodontike, për të siguruar zhvillim të shëndetshëm të dhëmbëve të foshnjës tuaj.
Mburoja e rrumbullakët është e përshtatur me formën e gojës dhe gjithashtu është e pajisur me 4 vrima, të cilat mundësojnë qarkullimin e ajrit. Rezultati është një lëkurë e thatë dhe e pairrituar.

Biberoni është prej silikoni, një material i butë dhe delikat me gojën e bebit.

Nuk përmban BPA, PBS dhe BPF.
I përshtatshëm për bebe nga 0-6 muajsh.
Gjendet në disa ngjyra dhe dizajne.

Përbërësit

silicon