info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Teether 1m+

Çmimi:830.00 L 581.00 L -30%

Kruajtëse dhëmbësh për masazhimin e gingivave për fëmijë duke nisur mbi 1 muajsh.
Paketim x 1 copë

Spastroje
E bardhe
Rozë
Blu
Gri


SKU: TWS171V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

Mosha

, ,

Suitable For

,

Nuanca

E bardhe, Gri, blu, rozë

Përshkrimi

Krijuar me një material të butë dhe me një sipërfaqe të veçantë, ky produkt u siguron mishrave të dhëmbëve të fëmijës një masazh të lehtë.
Projektuar posaçërisht për dhëmbët e parë të fëmijës.
Masazhuesja e dhëmbëve ka dy anë, të cilat mund të përdoren dhe bëjnë të mundur përshtatjen edhe tek bebet më të vogla.
Forma e unazës e bën të lehtë dhe praktike mbajtjen në dorë nga fëmija.

Pa BPA – produkt i sigurt për ju dhe fëmijën tuaj.
Sipërfaqe e strukturuar – qetëson mishrat e dhëmbëve.
E lehtë për t’u mbajtur – përshtatet me duart e vogla të bebeve.
Të përshtatshme për bebe me moshë mbi 1 muajsh.

Përbërësit

PP & TPE plastic – made from premium materials.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping