info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake 5-Pack Refillable Squeeze Bags 5 x 220 ml

Çmimi:2,650.00 L 1,855.00 L -30%

Qese disa përdorimshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave
Paketim x 5 qese

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Qese praktike, disa përdorimshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave, që mund të përdoren në çdo kohë nga fëmijët.
Qeset janë të pajisura me një zinxhir të dyfishtë, për të shmangur rrjedhjet e mundshme.

Mund të lahen në lavastovilje dhe mund të vendosen në frigorifer, duke mundësuar ruajtjen e duhur të disa ushqimeve ose lëngjeve.
Qeset duhen mbushur plot, me qëllim që të mos ketë ajër dhe në këtë mënyrë ushqimi mund të ruhet për një kohë më të gjatë.

Nuk përmbajnë BPA.
Nuk dëmtojnë ambjentin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping