info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake 5 in 1 Steam Sterilizer

Çmimi:17,250.00 L 10,350.00 L -40%

Sterilizues elektrik me avull, me 5 funksione në një pajisje të vetme

Stock: Ka stok

SKU: TWS162
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Sterilizues elektrik i cili përdor avull natyral dhe përmban filtrin HEPA për të larguar 99.97% të të gjitha baktereve të dëmshme, duke filtruar në të njëjtën kohë pluhurin dhe grimcat e vogla PM2.5, në mënyrë të shpejtë dhe efektive.
Sterilizimi bëhet në vetëm 8 minuta dhe produktet mbeten sterile deri në 12 orë nëse mbahet kapaku i mbyllur, kjo falë filtrit HEPA me cilësi të lartë, i cili është krijuar jo vetëm për të pastruar dhe larguar bakteret e dëmshme dhe grimcat e vogla, por edhe për të siguruar që të mos rikthehen.
I dizenjuar me hapësirë të madhe për të lejuar të sterilizohen njëkohësisht deri në 8 shishe.
Mund të sterilizohen gjithashtu kokat e biberonave, biberonët gënjeshtarë dhe produkte të tjera që mund të përdoren nga fëmija.

– Largon 99.97% të të gjitha baktereve të dëmshme duke përdorur avullin natyral të krijuar;
– Filtron grimcat e vogla të pluhurit duke përdorur filtra HEPA;
– Sterilizon në vetëm 8 minuta;
– Dizajn i krijuar për përdorim të lehtë dhe mirëmbajtje minimale;
– I ruan produktet e sterilizuara deri në 12 orë me kapak të mbyllur.

Përdorimi

Përpara përdorimit, produktet që do të sterilizohen duhet të lahen paraprakisht.
Vendosni objektet në sterilizues.
Mbushni sterilizuesin me 100 ml ujë.
Vendoseni në prizë dhe ndizeni.
Sterilizimi zgjat 8 minuta.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping