info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Mini Cup 4m+

Çmimi:1,130.00 L 904.00 L -20%

Gotë plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh
230 ml

Spastroje
lejla
blu
rozë
e bardhë
e zezë
jeshile


SKU: v091120
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

230 ml

Material

,

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

E bardhe, E zeze, Jeshile, lejla, blu, rozë

Përshkrimi

Gota trajnuese me doreza e Twistshake është zgjedhja e duhur për ju dhe fëmijët tuaj.
Ka grykë të gjerë, çka mundëson mbushjen dhe larjen me lehtësi të saj.

Për të shmangur derdhjen e lëngjeve gota është e pajisur me një izolues prej silikoni, i cili pengon rrjedhjen edhe nëse fëmija juaj e kthen shishen me kokë poshtë.
Në momentin që doni që lëngu të rrjedhë lirshëm mund ta hiqni izoluesin prej silikoni.
Krahas kësaj gota është e pajisur me një ”kapak mbrojtës”, që nuk e lejon të kontaminohet.
Në anët e saj gjenden dy doreza, të përshtatshme për duart e vogla të fëmijëve tuaj. Ky është hapi fillestar që ata të mësojnë të pijnë vetë.

Nuk përmban BPA, BPS dhe BPF, çka e bën tepër të sigurt për fëmijët tuaj.
Materiali i përdorur për gotën është plastikë.
Mund të lahet në lavastovilje.

I përshtatshëm për fëmijë mbi 4 muajsh.
I pranishëm në disa ngjyra.

Përbërësit

PP, TPE plastic