info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Bowl and Lid 6m+

Çmimi:1,380.00 L 1,104.00 L -20%

Tas për ushqyerjen e fëmijëve tuaj
520 ml

Spastroje
lejla
e zezë
rozë
blu


SKU: v301020
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

520 ml

Material

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

E zeze, lejla, blu, rozë

Përshkrimi

Tas i dizenjuar posaçërisht për të vendosur dhe ruajtur ushqimin e fëmijëve.
Pjesa e poshtme e tasit është e përbërë prej një materiali që nuk rrëshqet.
Tasi është i pajisur me një kapak, në këtë mënyrë ai shërbën dhe për të ruajtur ushqimin.
Krijuar duke u bazuar në metodën TwistClick, tasat mundësojnë vendosjen njëri mbi tjetrin, pasi kapaku i njërit ngjitet tek pjesa e poshtme e tjetrit. Në këtë mënyrë zënë pak hapësirë në kuzhinën tuaj.

Për tasin është përdorur plastikë cilësore.
Nuk përmban BPA.

Tasi ka një kapacitet prej 520 ml.
Përdoret për fëmijë mbi 6 muaj.

Përbërësit

PP, TPE plastic