info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Feeding Spoon Set 4m+

Çmimi:950.00 L 665.00 L -30%

Set me 2 lugë të përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj.
Paketim me 2 lugë

Spastroje
Gri
Rozë
Blu
E bardhe


SKU: TWS167V
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

Mosha

, ,

Suitable For

,

Nuanca

E bardhe, Gri, blu, rozë

Përshkrimi

Lugët për ushqyerjen nga Twistshake janë perfekte kur fëmija juaj fillon të provojë ushqyerjen në mënyrë të pavarur.
Paketimi përmban një lugë të gjatë për ushqyerje dhe një më të shkurtër që fëmija mund ta përdorë vetë.

Sipërfaqe e butë dhe ergonomike për kapje dhe ndjenjë më të mirë.
Formë e përshtatur për ta marrë lehtësisht ushqimin.

Mund të lahet në pjatalarëse.
Të përshtatshme për fëmijë nga 4 muaj.
Pa BPA.

Përbërësit

First-class material – PP & TPE plastic

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping