info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Value Pack 6 m+

Çmimi:9,000.00 L 6,300.00 L -30%

Set me 5 produkte kryesore për vajza nga 6 m+
Çmim promocional

Stock: Ka stok

SKU: TWS163
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Mosha

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Set me produktet e nevojshme për fëmjët tuaj.
I përshtatshëm për vajza nga 6 m+.
Çmim promocional.

Paketimi Twistshake Value Pack përmban:

Clickmat Mini + Plate
2 x Bib
6 x Squeeze Bags 220 ml
Learn Cutlery
Crawler Cup 300 ml

Clickmat Mini + Plate – Shtresë silikoni me madhësi të vogël e cila ngjitet në tavolinë, sëbashku me pjatën me kapak. Me një klikim të thjeshtë, aktivizohet vakumi nën shtresën e silikonit.
Pa BPA – produkt me siguri të lartë për ju dhe fëmijën tuaj. Material i klasit të parë – silikon i butë, 100% jo toksik. Madhësia: 31cm x 17cm dhe 430 ml.

Bib – Gushore plastike, e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muajsh. Materiali i përdorur është plastika e butë, por rezistente. Nuk përmban BPA.
Paketimi përmban 2 gushore.

Squeeze Bags – Qese disa përdorimëshe për ruajtjen e ushqimeve dhe lëngjeve të frutave. Të pajisura me një zinxhir të dyfishtë, për të shmangur rrjedhjet. Mund të lahen në lavastovilje dhe mund të vendosen në frigorifer. Në paketim gjenden 6 qese nga 220 ml secila.

Learn Cutlery – Set me lugë, thikë dhe pirun. Mbahen lehtësisht nga fëmijët tuaj. Të buta dhe me fund pak të përkulur që të mos derdhin ushqimin e bebit. Nuk përmbajnë BPA.

Crawler Cup – Shishe plastike, pa doreza, e përshtatshme për fëmijë të cilët kanë mësuar të pijnë vetë. E pajisur me një izoluese silikoni, që nuk lejon derdhjen e lëngut. Shishja është e pajisur me një kapak, i cili nuk lejon kontaminimin e saj. Në pjesën e sipërme të saj gjendet një dorezë, e cila mundëson mbajtjen e shishes me lehtësi. Materiali i përdorur është plastikë rezistente.
Mund të lahet në lavastovilje. 330 ml.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping