info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Click-Mat

Çmimi:2,504.00 L2,760.00 L

Mbulesë silikoni që iu ofron rehati dhe komfort gjatë ushqyerjes së fëmijëve tuaj

Spastroje
jeshile
blu
e zezë
e bardhë
lejla


SKU: v251120
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

38 cm x 25 cm

Material

Suitable For

Nuanca

E bardhe, E zeze, Jeshile, lejla, blu, rozë

Përshkrimi

Click-mat është një mbulesë e përshtatshme për t’u vendosur në çdo tavolinë apo karrige të lartë, me sipërfaqe të sheshtë.
Ajo u krijua më qëllim që të krijojë rehati dhe komfort gjatë ushqyerjes së fëmijëve tuaj.

Pasi ju keni vendosur pjatën me ushqim sipër mbulesës click-mat, në pjesën e poshtme krijohet vakum, dhe ajo ngjit në tavolinë, duke shmangur derdhjen e pjatës dhe rrëmujën në kuzhinën tuaj.

Materiali i përdorur është silikoni i butë dhe jotoksik.
Nuk përmban BPA.
Mund të vendoset në lavastovilje, por jo në mikrovalë.
E pranishme në disa ngjyra.

Përbërësit

silicon