info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Anti-Colic Baby Bottle 2m+

Çmimi:1,190.00 L 952.00 L -20%

Shishe biberoni me kokë silikoni e përshtatshme për fëmijë mbi 2 muaj
260 ml

Spastroje
rozë
blu
e zezë
lejla
e bardhë
jeshile


SKU: v191120
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

260 ml

Material

,

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

E bardhe, E zeze, Jeshile, lejla, blu, rozë

Përshkrimi

Biberon i krijuar me kujdesin më të madh, për t’u ofruar fëmijëve rehati gjatë ushqyerje.
Shishja ka një sistem anti-kolik Twist-flow, i cili mundëson rrjedhje konstante të qumështit, duke shmangur krijimin e bulëzave të ajrit dhe duke parandaluar kolikat (dhimbjet e barkut).

Linja Twistshake vjen me një inovacion: një kontenitor i vogël, praktik që mundëson përgatitjen e qumështit dhe kur jeni jashtë shtëpisë.
Në brendësi të shishes gjendet një ”rrjetë” e cila mundëson njëtrajtësim (përzierje më të mirë) qumështit apo lëngjeve të tjera.

Biberoni ka grykë të gjerë, çka lejon pastrimin e tij me lehtësi.
Koka e biberonit ka formë të ngjashme me formën e gjoksit dhe është 100% silikon.
Nuk përmban BPA.

Përbërësit

PP plastic, silicon