info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Formula Container

Çmimi:3,000.00 L 2,100.00 L -30%

Kontenitor i përshtatshëm për mbajtjen e qumështit formulë.
1700 ml

Stock: Ka stok

SKU: TWS177
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

1700 ml

Material

Mosha

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Kontenitor me madhësi të përshtatshme për mbajtjen e qumështit formulë ose ushqimeve të ndryshmë në trajtë pluhuri.
Dizajn higjenik me një kapak hermetik që mund të hapet vetëm me një shtypje.
Kontenitori shoqërohet me një lugë dhe ka një pjesëz anësore e cila largon sasinë e tepërt të qumështit formulë ose ushqimit, për t’i dhënë sasinë e duhur fëmijës tuaj.

Pa BPA – produkt i sigurt për ju dhe fëmijën tuaj.
Kapak hermetik – për ruajtje higjenike të qumështit formulë.
Madhësi e përshtatshme – 1700 ml
Shtypni kapakun – hapet lehtë me një klikim të thjeshtë.
Pjesëz kur varet luga – luga e përfshirë mban 9.4 ml (përafërsisht 4.5 gram pluhur ).
Prodhuar me plastikë të cilësisë së lartë .

Përbërësit

High-quality food-grade AS and ABS plastic

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping