info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Soft Bib 4m+

Çmimi:1,750.00 L 1,400.00 L -20%

Gushore plastike me ngjyra të ndryshme, e përshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj
Paketim x 2 gushore

Spastroje
e zezë/e bardhë
rozë/lejla
blu/jeshile


SKU: v211120
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

Mosha

, , ,

Suitable For

Nuanca

blu/jeshile, e zezë/e bardhë, rozë/lejla

Përshkrimi

Gushore plastike, e dizenjuar për ta bërë ushqyerjen e fëmijëve më të lehtë.
Gushorja ka një formë specifike, që nuk lejon që ushqimi që nuk shkon në ”barkun” e fëmijëve të derdhet te rrobat apo tek mbulesa e tavolinës.

Gjerësia e gushores në pjesën e qafës mund të modifikohet dhe në këtë mënyrë, ajo e shoqëron fëmijën tuaj hap pas hapi në rritjen e tij.

Materiali i përdorur është plastika e butë, por rezistente.
Nuk përmban BPA.
E ërshtatshme për fëmijë mbi 4 muaj.

Përbërësit

PP, TPE plastic