info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Twistshake Straw Cup 6m+

Çmimi:1,000.00 L1,104.00 L

Shishe plastike me ngjyra të ndryshme e përshtatshme për ujin dhe lëngjet e frutave
360 ml

Spastroje
lejla
blu
rozë
e zezë
jeshile
e bardhë


SKU: v131120
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

360 ml

Material

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

E bardhe, E zeze, Jeshile, lejla, blu, rozë

Përshkrimi

Shishja e duhur për fëmijët tuaj në rritje.
Është e pajisur me një izoluese prej silikoni, e vendosur midis kapakut dhe shishes, e cila nuk lejon që përmbajtja e shishes të derdhet.
Kapaku tërhiqet dhe rrëshqet me lehtësi. Ai është i ngjitur pas shishes, prandaj rrini të qetë sepse nuk do humbasë asnjëherë.

Shishja Straw ka një kapacitet prej 360 ml dhe gjendet në disa ngjyra.
Zgjidhni ngjyrën që të vegjëlit tuaj pëlqejnë më shumë.

Gryka e shishes është e gjerë, çka mundëson një pastrim sa më të lehtë.
Ju këshillojmë që izoluesin prej silikoni ta lani veçmas.
Nuk përmban BPA.
Mund të lahet në lavapjatë.

Përbërësit

silicon