info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Synergy NeuroComplex-B

Çmimi:420.00 L 378.00 L -10%

Suplement ushqimor që përmban vitaminat B1, B6 dhe B12
Paketim x 30 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Vitaminat e grupit B janë të nevojshme për proçese të ndryshme në organizëm.
Ato janë të rëndësishme për funksionimin normal të sistemit nervor, sistemit imunitar, sistemit tretës, si dhe për shëndetin e flokëve, lëkurës dhe mëlçisë.

Vitamina B1 është e nevojshme për mirë-funksionimin e zemrës dhe të sistemit nervor. Ajo merr pjesë në proçeset metabolike, gjatë të cilave sheqernat shndërrohen në energji.
Vitamina B12 merr pjesë në proçeset e ndarjes qelizore, në sintezën e rruazave të kuqe të gjakut dhe mbështet funksionin normal të sistemit imunitar dhe nervor.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet një tabletë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Active ingredients:
vitamin B1, vitamin B6, vitamin B12

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping