info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Synergy Pre-Natal Multivitamins and Minerals Complex For Pregnancy

Çmimi:1,719.60 L 1,547.64 L -10%

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për femrat përpara dhe gjatë shtatzënisë
Paketim x 60 kapsula

Stock: S’ka stok

SKU: SYNERGY20
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

60 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Synergy Pre-Natal është një suplement ushqimor që kombinon vitamina dhe minerale, në dozat e nevojshme për femrat në periudhën para dhe gjatë shtatzënisë.
Ndihmon në zhvillimin e fetusit dhe në mbarëvajtjen një shtatzënie të shëndetshme.

Nuk përmban maja dhe as gluten.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet një kapsulë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

beta carotene, vitamin C, vitamin D3, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B3, vitamin B6, vitamin B9, vitamin b12, iron, zinc, calcium, iodine, microcrystalline cellulose, magnesium stearate, silicon dioxide, gelatin, purified water

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping