info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Synergy PreNalact

Çmimi:3,120.00 L 2,808.00 L -10%

Suplement ushqimor për femrat gjatë periudhës së shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji
Paketim x 60 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

60 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Synergy Prenalact është një suplement ushqimor i krijuar specifikisht për nënat gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Formulim i kompletuar që plotëson nevojat ditore të nënës dhe foshnjës.
Mbështet gjidhënien.

Kombinimi i vitaminave dhe mineraleve që ka në përmbajtje ndihmon në:
– funksionimin normal të sistemit imunitar;
– funksionimin normal të sistemit nervor;
– sintezën e elementëve të gjakut;
– forcimin e kockave;
– për lëkurë dhe flokë të shëndetshëm.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet një kapsulë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

beta carotene, vitamin A, vitamin E, vitamin D3, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B3, vitamin B6, folic acid, vitamin B12, biotin, pantothenic acid, iron, zinc, calcium, iodine, magnesium, copper, selenium

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping