info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Shedirpharma Neuroson Light

Çmimi:1,870.00 L 1,683.00 L -10%

Suplement ushqimor për personat që kanë probleme me gjumin
Paketim x 30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

30 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Neuroson Light është një suplement ushqimor që kombinon ekstraktet e valerianës me melatoninën, triptofanin dhe vitaminën B6, elementë të nevojshëm për qetësim dhe gjumësjellje.
Në sajë të pranisë së melatoninës, ky suplement ka aftësi të rregullojë ciklin e gjumit.
Është i përshtatshëm dhe për personat që udhëtojnë në zona me orare të ndryshme (efekti jet lag).
Ekstraktet e valerianës kanë efekt qetësues dhe rekomandohet të përdoren në periudha stresi.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje të caktuar këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në darkë, rreth gjysëm ore para gjumit, e shoqëruar me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Valeriana officinalis L. (Valerian) root dry extract tit. 0.8% in Valerenic Acid, L-Tryptophan, Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Melatonin, Aroma, Anti-caking Agents: Calcium Phosphates, Magnesium Salts of Fatty Acids, Arnorta Silica. Operculum in food gelatin. Dye: Titanium Dioxide.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping