info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Shedirpharma Nevobrain (Neurobrain) Flaconcini

Çmimi:2,630.00 L

Suplement ushqimor që shton përqëndrimin dhe përmirëson kujtesën
Paketim x 10 flakone

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

10 flakone

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor që ka për qëllim:
– të përmirësojë memorien;
– të rrisë përqëndrimin;
-t ë përmirësojë funksionet konjitive.

Kombinon ekstraktet e bimës Ginkgo Biloba me vitamina dhe minerale që veprojnë në sinergji me njëra-tjetrën, për një efekt sa më të dukshëm në sistemin nervor.
Vepron si antioksidues.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nuk rekomandohet të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.
Nëse përdorni medikamente antiagregante ose antikoagolante, përdoreni këtë suplement vetëm nëse e këshillon mjeku juaj.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 flakon në ditë.
Mund të konsumohet siç është ose i tretur në ujë, apo dhe lëngje të tjera në temperaturë ambjenti.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

vitamin B2, vitamin B1, vitamin B12, selenium, Ginkgo Biloba, panthotenic acid, acetyl l-carnitine

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping