info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Shedirpharma Zenasinil Gocce

Çmimi:1,420.00 L 1,278.00 L -10%

Pika për fluidifikimin dhe eleminimin e sekrecioneve nazale
20 ml

Stock: Ka stok

SKU: SHEDIR07
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

20 ml

Suitable For

Përshkrimi

Formulim nazal me pika që ka për qëllim:
– të fluidifikojë (bëjë më të ujshme) sekrecionet nazale;
– të ndihmojë në eleminimin e sekrecioneve nazale;
– të përmirësojë dhe lehtësojë frymëmarrjen;
– të pakësojë inflamacionin në kavitetin nazal.

Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit.
Mos e përdorni në rast të mbindjeshmërisë ndaj ndonjërit prej përbërësve.
Të shmanget kontakti me sytë.
Vëtëm për përdorim të jashtëm.
Të mos përdoret nëse paketimi është i dëmtuar.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Tunde shishen përpara çdo përdorimi.
Hidhni 3 pika në secilën anë të hundës, deri në 4 herë në ditë.
Të mos përdoret më shumë se 7 ditë rresht.

Përbërësit

Aqua, Glycerin, Polysorbate 20, Disodium Phosphate, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Ferulic Acid, Citric Acid, Echinacea Angustifolia Root Extract, Maltodextrin, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Silver Citrate, Silica.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping