info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage DS Émulsion Apaisante Régulatrice

Çmimi:1,900.00 L 1,520.00 L -20%

Përkujdesje trajtuese për lëkurë të irrituar me skuama të pranishme. Për fytyrë dhe trup.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

Emulsion i formuluar në mënyrë specifike për të qetësuar acarimet, skuamat, skuqjen e fytyrës (zonën rreth hundës, vetullave, buzëve dhe flokëve) dhe të trupit.
Falë veprimit rregullues të dyfishtë, qetëson shpejt ndjesinë e diskomfortit , ndërkohë që hidraton lëkurën.

Redukton përhapjen e mykut përgjegjës, duke eleminuar skuamat e formuara dhe duke përmirësuar gjendjen e lëkurës.

Teknologjia e patentuar TLR2-Regul vepron specifikisht në irritimet e shkaktuara nga prania e mikroorganizmave.

Falë përbërësve aktivë, lëkura pastrohet dukshëm.

Dermatologjikisht i testuar.
Jo-komedogjenik.
Pa aromë.

Aplikojeni 1 ose 2 herë në ditë pas pastrimit të lëkurës me DS Cleansing Gel.
Shmangni kontaktin me sytë.

AQUA (WATER, EAU) – GLYCERIN – OCTYLDODECANOL – BUTYLENE GLYCOL – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) – SODIUM POLYACRYLATE – PENTYLENE GLYCOL – POLYSORBATE 60 – PIROCTONE OLAMINE – XANTHAN GUM – 1,2-HEXANEDIOL – CAPRYLYL GLYCOL – DIMETHICONE – PHYTOSPHINGOSINE – CITRIC ACID – ASIATICOSIDE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.