info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Dépiderm Sérum Correcteur Éclat

Çmimi:3,950.00 L 3,160.00 L -20%

Serum korrigjues formuluar specifikisht për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara në lëkurë.
30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Serum trajtues i cili korrigjon në mënyrë të menjëhershme teksturën e lëkurës dhe zonat e hiperpigmentuara.

I pasuruar me ujin termal Uriage, vitaminën C, PP dhe përbërës aktivë të cilët luftojnë radikalet lirë dhe ndihmojnë në zbehjen e njollave të errëta, duke njëtrajtësuar teksturën dhe duke mbrojtur lëkurën nga agresorët e jashtëm.

Teksturë shumë e lehtë e cila i dhuron shkëlqim lëkurës.
Përmban fragrancë.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në të gjithë fytyrën në lëkurë të pastër dhe të tharë paraprakisht.

AQUA (WATER, EAU) ● DICAPRYLYL CARBONATE ● ISODECYL NEOPENTANOATE ● PTFE ● BUTYLENE GLYCOL ● DIGLYCERIN ● GLYCERIN ● POLYMETHYL METHACRYLATE ● METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE – PEG-20ESHOLEX-SESQUISTEARATE – PEG-20ESHOLEX-SESQUISTEARATE – PEG-20ESTYL-EXCYL-SQUAN-SQUINEX-ASCYLODUCXI-ASCYLODUCXI-SQUIN-20ESLUCISQUISQUISTEHICETXI-DIGLYCERIN – DIGLYCERIN – 1.2 ● PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL ● PHENOXYETHANOL ● SUCROSE DILAURATE ● CHLORPHENESIN ● PERFUME (FRAGRANCE) ● SODIUM HYDROXIDE ● ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYCOMER ● NIACINAMY-SODIUM-XM-O-GLUTCO- CYAMIDE – XM-O-GLUTCO-CYAMIDE-5-OM-O-GLUTCOTECOTECO-CYAMIDE – 5-O-GLUTCO-CYMATE-O-GLUTCO OL – SODIUM POLYACRYLATE – TOCOPHERYL ACETATE – PISUM SATIVUM (PEA) EXTRACT ● BIOSACCHARIDE GUM-1 ● MICA – CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) ● CITRIC ACID ● TOCOPHEROL

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.