info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Uriage Bébé Cleansing Soothing Oil

Çmimi:2,850.00 L 2,280.00 L -20%

Vaj pastrues & qetësues, për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike.
Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
500 ml

Stock: Ka stok

SKU: URI078
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Vaj pastrues i butë, pa sapun dhe pa aromë.
Falë formulës së tij të pasur me lipide, hidraton dhe mbron lëkurën.
Falë ujit termal Uriage dhe Cerasterol 2F të patentuar, siguron qetësim afatgjatë dhe forcon filmin hidrolipidik të lëkurës.

Tolerancë e lartë.
Pa sapun.
Pa aromë.
Nuk than lëkurën.

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shkumëzojeni.
Shpëlajeni mire dhe thaheni me kujdes.

AQUA (WATER, EAU) ● GLYCERIN ● HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE ● SODIUM COCOAMPHOACETATE ● PEG-7 GLYCERYL COCOATE ● SODIUM COCOYL GLUTAMATE ● SODIUM LAURETH SULFATE ● SODIUM LAURETH-8 SULFATE ● CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL ● POLYSORBATE 20 ● CITRIC ACID ● COCO-GLUCOSIDE ● GLYCERYL OLEATE ● MAGNESIUM LAURETH SULFATE ● SODIUM OLETH SULFATE ● POLYQUATERNIUM-10 ● MAGNESIUM LAURETH-8 SULFATE ● PEG-75 SHEA BUTTER GLYCERIDES ● MAGNESIUM OLETH SULFATE ● ISOPROPYL ALCOHOL ● BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) STEROLS ● RASPBERRY SEED OIL/PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS ● TOCOPHEROL ● HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.