info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Rilastil Xerolact Cleansing Gel

Çmimi:1,512.00 L2,072.00 L

Xhel delikat pastrues, me pH fiziologjik, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

  • 200 ml
  • 400 ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml, 400 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Xhel delikat , me pH fiziologjik (5.5), i përshtatshëm më së miri për pastrimin e përditshëm të lëkurës së thatë dhe shumë të thatë, të prirur për skuqje, deskuamim, kruarje dhe irritim.
Formula e pasuruar me lakat natriumi, sodium DNA dhe gjalp shea, pastron lëkurën pa dëmtuar filmin hidrolipidik të lëkurës.

Laktati natriumit: veprim hidratues, eksfoliues dhe keratolitik
Sodium DNA: veprim elasticizues
Gjalpi Shea: veprim ushqyes

Pa sapun.
Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shkumëzojeni. Shpëlajeni mirë dhe thaheni me kujdes.

Aqua (Water) · Sodium Lauroyl Sarcosinate · Cocamidopropyl Betaine · Disodium Cocoamphodiacetate · Sodium Chloride · PEG-75 Shea Butter Glycerides · PEG-7 Glyceryl Cocoate · Caprylyl Glycol · PEG-120 Methyl Glucose Dioleate · Lactic Acid · Sodium Lactate · Sodium DNA · Quaternium-80 · Propylene Glycol · Ethylhexylglycerin · Chlorphenesin · Disodium EDTA · Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.