info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Rilastil Intense C Gel Serum

Çmimi:5,590.00 L 4,472.00 L -20%

Serum i pasur me 15 % vitaminë C dhe acid hialuronik.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Serum në trajtë xheli i cili përthithet lehtë dhe nuk lë ndjesi të ngjitshme.
I pasur me 15% vitaminë C High Tech, e cila minimizon rrudhat e dukshme, njëtrajtëson teksturën e pabarabartë të lëkurës dhe redukton shenjat e lodhjes.
Lëkura hidratohet menjëherë dhe rifiton shkëlqimin e munguar.

I përshtatur për të gjitha tipet e lëkurës.
Përshtatet shumë mirë edhe me lëkurën e ndjeshme.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Aplikojeni në mëngjes në të gjithë fytyrën në lëkurë të pastër dhe të tharë paraprakisht.
Shmangni kontaktin me sytë.

Aqua (Water) • 3-O-Ethyl Ascorbic Acid • Citric Acid • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • C12-13 Pareth-9 • Sodium Benzoate • Potassium Sorbate • Sodium Hydroxide • Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.