info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Rilastil Daily Care Rebalancing Soothing Toner

Çmimi:2,000.00 L 1,600.00 L -20%

Tonik me efekt pastrues dhe ngushtues të poreve.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Tonik pa përmbajtje alkooli, specifik për lëkurë normale dhe sensitive.
Përdoret si hapi i parë menjëherë pas pastrimit të lëkurës. Ndihmon në ngushtimin e poreve, duke i bërë më pak të dukshme dhe rifreskon lëkurën dhe zonën e qafës.
Formuluar me ekstrakte vegjetale dhe pantenol.

Pa alkool.
Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë me ndihmën e një diskete pambuku.
Pa shpëlarje.

Aqua (Water) • 1,5-Pentanediol • Propylene Glycol • Centaurea cyanus Flower Extract • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract • Vitis vinifera (Grape) Leaf Extract • Hypericum perforatum Flower/Leaf/Stem Extract • Arnica montana Flower Extract • Aesculus hippocastanum (Horse Chestnut) Leaf Extract • Hedera helix (Ivy) Extract • Methoxy-PEG-7 Rutinyl Succinate • Sodium PCA • Sodium Lactate • Panthenol • Arginine • PPG-26-Buteth-26 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Polysorbate 20 • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Laureth-23 • Butylene Glycol • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.