info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Mini Set

Çmimi:1,000.00 L 900.00 L -10%

Set me shishe biberoni dhe rrens, për fëmijë të sapolindur

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

,

Masa

1 rrens, 250 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

NUK Mini Set përmban një shishe biberoni dhe një biberon të gënjeshtërt.

• Karakteristikat e shishe plastike NUK First Choice+:
Material polipropileni me cilësi të lartë.
Kokë silikoni NUK First Choice+, e përshtatshme për moshën 0-6 muaj në masën M (për qumësht).
Koka është shumë fleksibël, e butë dhe ka të inkorporuar sistemin Anti-Colic.
• Karakteristikat e biberonit gënjeshtar NUK Genius:
Është i përshtatshëm për moshën 0-6 muaj.
Ka kokë shumë të butë për përshtatje optimale me qiellzën dhe gjithashtu lejon më shumë hapësirë për gjuhën.
Mundëson lëvizje natyrale gjatë thithjes duke zvogëluar presionin në nofull dhe dhëmbë.

Pa BPA.