info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

biberon i gënjeshtërt

Showing all 17 results

NUK Biberon i gënjeshtërt Happy Days

Biberon silikoni i gënjeshtërt për fëmijë 6-18 muajsh Paketim x 2 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Space biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt silikoni për fëmijë 18-36 muajsh Paketim x 2 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK Space biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt silikoni për fëmijë 0-6 muajsh Paketim x 2 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK Happy Nights Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt Happy Nights për fëmijë 6-18 muajsh Paketim x 2 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Happy Nights Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt Happy Nights për fëmijë 0-6 muajsh Paketim x 2 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Mini Set

Set me shishe biberoni dhe rrens, për fëmijë të sapolindur
1,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Happy Kids biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt me kokë gome për fëmijë 0-6 muajsh Paketim x 2 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

NUK Happy Kids Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt gome (latex) për fëmijë 6-18 muajsh Paketim x 2 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

NUK Paketim dhuratë

Set dhuratë për fëmijë 6-18 muajsh
1,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

NUK The Smurfs biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt me kokë silikoni për fëmijë 6-18 muajsh Paketim x 2 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK The Smurfs biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt me kokë silikoni për fëmijë 18-36 muajsh Paketim x 2 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK The Smurfs biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh Paketim x 2 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK Biberon Rrens

Biberon rrens prej gome për fëmijë nga 6-18 muajsh Paketim x 1 biberon rrens
600.00 L
Shtoje në shportë

NUK Genius biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt me kokë silikoni për fëmijë 6-18 muajsh Paketim x 1 copë
650.00 L
Shtoje në shportë

NUK Genius biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt me kokë gome për fëmijë 0-2 muajsh Paketim x 1 copë
600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Twistshake Orthodontic Pacifiers 6m+

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj Paketim me 2 biberonë
880.00 L 616.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-30%

Twistshake Orthodontic Pacifiers 0-6m

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike, delikat me lëkurën e bebit tuaj Paketim me 2 biberonë
970.00 L 679.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso