info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

shishe ushqimi

Showing 1–20 of 32 results

Ofertë!
-10%

NUK First Choice Bottle 0-6 m

Shishe biberoni plastike, me kokë gome (latex) për fëmijë nga 0-6 mujash 300 ml
850.00 L 765.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe First Choice me kontrollues temperature

Shishe plastike me rrjedhje të mesme, për fëmijë 0-6 muajsh 300 ml
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe First Choice me kontrollues temperature

Shishe plastike First Choice me kokë silikoni dhe me kontrollues temperature 150 ml
850.00 L 765.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Gotë Active Cup

Gotë për ujin dhe lëngjet, për fëmijë mbi 12 muajsh 300 ml
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe plastike First Choice

Shishe plastike me kokë gome (latex) për fëmijë nga 0-6 muaj 300 ml
850.00 L 765.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe qelqi First Choice

Shishe qelqi me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Mini Set

Set me shishe biberoni dhe rrens, për fëmijë të sapolindur
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe plastike First Choice

Shishe plastike me kokë silikoni për fëmijë nga 0-6 muaj 300 ml
850.00 L 765.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe plastike Nature Sense

Shishe plastike me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh 150 ml
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe plastike Nature Sense

Shishe plastike silikoni Nature Sense për fëmijë 6-18 muajsh 260 ml
1,300.00 L 1,170.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe biberoni Nature Sense

Shishe qelqi me kokë silikoni Nature Sense për fëmijë 0-6 muaj 120 ml
1,300.00 L 1,170.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe qelqi Nature Sense

Shishe qelqi me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
1,400.00 L 1,260.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Gotë Sports Cup

Gotë për ujin dhe lëngjet, për fëmijë mbi 3 vjeç 450 ml
1,200.00 L 1,080.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe plastike First Choice

Shishe plastike me kokë gome për fëmijë 0-6 muajsh 150 ml
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe Biberoni First Choice

Shishe biberoni prej qelqi, me kokë gome për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
1,000.00 L 900.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe qelqi

Shishe qelqi me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe plastike My Love

Shishe plastike My love per bebe 0-6 muajsh 150 ml
650.00 L 585.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe qelqi My Love

Shishe qelqi me kokë gome për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe Plastike 110 ml

Shishe plastike me kokë biberoni prej gome 110 ml
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Shishe Plastike 240 ml

Shishe plastike me kokë biberoni prej gome 240 ml
600.00 L 540.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso