info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

silikon

Showing 1–20 of 50 results

NUK Shishe First Choice me kontrollues temperature

Shishe plastike me rrjedhje të mesme, për fëmijë 0-6 muajsh 300 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe First Choice me kontrollues temperature

Shishe plastike First Choice me kokë silikoni dhe me kontrollues temperature 150 ml
850.00 L
Shtoje në shportë

NUK Space biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt silikoni për fëmijë 18-36 muajsh Paketim x 2 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK Space biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt silikoni për fëmijë 6-18 muajsh Paketim x 2 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK Space biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt silikoni për fëmijë 0-6 muajsh Paketim x 2 copë
900.00 L
Shtoje në shportë

NUK Ndriçues portativ nate për bebe

Ndriçues portativ nate për bebe
4,500.00 L
Shtoje në shportë

NUK Happy Nights Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt Happy Nights për fëmijë 6-18 muajsh Paketim x 2 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe qelqi First Choice

Shishe qelqi me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK Biberon i gënjeshtërt Toy Story

Biberon i gënjeshtërt Toy Story për fëmijë nga 18 deri në 36 muaj Paketim x 2 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Happy Nights Biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt Happy Nights për fëmijë 0-6 muajsh Paketim x 2 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

NUK Mini Set

Set me shishe biberoni dhe rrens, për fëmijë të sapolindur
1,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK First Choice Learner Bottle

Gotë e përshtatshme për moshat 6-18 muaj 150 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe plastike First Choice

Shishe plastike me kokë silikoni për fëmijë nga 0-6 muaj 300 ml
850.00 L
Shtoje në shportë

NUK Gotë Trainer Cup

Gotë trajnuese për fëmijë mbi 6 muaj 230 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe plastike Nature Sense

Shishe plastike me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh 150 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe biberoni Nature Sense

Shishe qelqi me kokë silikoni Nature Sense për fëmijë 0-6 muaj 120 ml
1,300.00 L
Shtoje në shportë

NUK Shishe qelqi Nature Sense

Shishe qelqi me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh 240 ml
Lexoni më shumë

NUK Gotë Sports Cup

Gotë për ujin dhe lëngjet, për fëmijë mbi 3 vjeç 450 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

NUK Enë për ngrirje

Enë për ngrirje e ndarë në 9 kompartimente të vogla Kapaciteti total 540 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

NUK The Smurfs biberon i gënjeshtërt

Biberon i gënjeshtërt me kokë silikoni për fëmijë 18-36 muajsh Paketim x 2 copë
900.00 L
Shtoje në shportë