info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

NUK Kopeta gjiri High Performance

Çmimi:1,300.00 L 1,170.00 L -10%

Kopeta gjiri NUK
60 kopeta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

60 copë

Suitable For

Gjatë gjithë kohës së ushqyerjes me gji, kopetat e gjirit janë një domosdoshmëri.
NUK ka krijuar kopetat e duhura të gjirit për çdo nevojë dhe situatë, që nënat e reja të ndihen komode në çdo moment.
Kopetat e gjirit NUK High Performance janë zgjedhja e duhur për siguri dhe komoditet maksimal gjatë gjithë ditës.

Karakteristikat:
• Të rehatshme për tu veshur falë materialeve ajrosëse dhe super të buta;
• Formë perfekte, me sipërfaqe të jashtme të lëmuar, pa rrudha çka i bën të padukshme;
• Kanë një shirit ngjitës, çka mundëson vendosje në brendësi të reçipetave;
•Kanë një shtresë të brendshme, me veti absorbuese, që nuk lejon rrjedhjen e qumështit;
•Miqësore me lëkurën.