info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Philips Avent 2in1 Thermo Pads Kopeta termike

Çmimi:2,760.00 L

Kopeta gjiri termike
Kuti x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: AVE0162
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

2 copë

Suitable For

Kopetat termike të gjirit Philips Avent stimulojnë rrjedhjen e qumështit dhe qetësojnë irritimet e gjoksit.
Të pajisura me një veshje të butë, për të qënë sa më delikate me lëkurën dhe komforte në përdorim.
Mund të përdoren për veprim në të ftohtë dhe të ngrohtë.

Përdorimi i kopetave të ftohta bëhet për të qetësuar irritimet në gjoks.
Ruhen në frigorifer ose në ngrirje. Përdoren gjithmonë me veshjen përkatëse.

Përdorimi i kopetave të ftohta bëhet për të stimuluar rrjedhjen e qumështit.
Vendosen në ujë të nxehtë për 10 minuta dhe përdoren me veshjen përkatëse.