[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

kopeta gjiri

Showing all 11 results

Nuvita Breast pads ultr dry (1202)

Kopeta gjiri për përdorim gjatë gjidhënies, ditën dhe natën
560.00 L1,150.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Lansinoh Disposable Breast Pads

Kopeta gjiri për përdorim gjatë gjidhënies, ditën dhe natën
1,400.00 L 1,260.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lansinoh TheraPearl® 3-in-1 Breast Therapy

Kopeta gjiri xhelatinore  të  ripërdorshme me ngrohje dhe ftohje
2,400.00 L 2,160.00 L -10%
Shtoje në shportë

Nuvita Thermal gel breast pads X 2 (1256)

Kompresa gjiri me xhel për përdorim në të ngrohtë dhe të ftohtë
1,790.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Philips Avent 2in1 Thermo Pads Kopeta termike

Kopeta gjiri termike Kuti x 2 copë
2,870.00 L 2,583.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Philips Avent Ultra Comfort Breast Pads Kopeta gjiri

Kopeta gjiri për nënat që ushqejnë me gji
1,323.00 L1,453.50 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Philips Avent Nipple ShieldKoka silikoni për gjirin

Koka silikoni për gjirin, për nënat që ushqejnë me gji Kuti x 2 copë
1,332.00 L1,452.60 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Chicco Nipple Shields M/L

Koka silikoni për gjirin M/L. 2 copë
884.00 L935.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Lansinoh Contact Nipple Shields

Koka silikoni për gjirin 20 mm ose 24 mm 2 copë
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Chicco Breast Pads

Kopeta gjiri
595.00 L1,160.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Disposable Breast Pads

Kopeta gjiri të buta dhe mjaft të rehatshme për nënat që ushqejnë me gji. Paketim me 50 copë
1,100.00 L 990.00 L -10%
Shtoje në shportë