info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 19 results

Aptamil AR 1

Qumësht formulë për bebe deri në 6 muajsh që kanë probleme me refluksin 400 g
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Aptamil Kindermilch 1+

Qumësht formulë që rrit mbrojtjen imunitare. i përshtatshëm për fëmijë mbi 1 vjeç. 600 g
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Aptamil Kindermilch 2+

Qumësht formulë që rrit mbrojtjen imunitare. i përshtatshëm për fëmijë mbi 2 vjeç. 600 g
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Aptamil Human Milk Fortifier

Suplement shtesë, krahas qumështit të gjirit, për bebet prematurë dhe nën peshë Paketim x 30 bustina
133.33 L
Shtoje në shportë

Aptamil AR 2

Qumësht formulë për bebe nga 6 deri në 12 muajsh që kanë probleme me refluksin 400 g
1,700.00 L
Shtoje në shportë

PregnanSee Midstream Pregnancy Test

Test shtatzënie PregnanSee
350.00 L
Shtoje në shportë
LAdy PRsteril Test shatzënie

Lady Presteril Pregnancy Test

Test shtatzënie Lady Presteril
390.00 L
Shtoje në shportë
Test shatzënie

Predictor Express Pregnancy Test

Test shtatzënie Predictor Express
770.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Aktiv Schwangere + Mutter DHA + EPA + Folsaure

Suplement ushqimor për femrat gjatë periudhës së shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Paketim x 30 tableta + 30 kapsula
2,990.10 L 2,691.09 L -10%
Shtoje në shportë

Sure Check Cassette Pregnancy Test

Test shtatzënie
300.00 L
Shtoje në shportë

HiPP Mama Organic Nursing Tea

Çaj organik bimor që stimulon prodhimin e qumështit të gjirit tek nënat e reja 200 g
550.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Disposable breast pads

Dr. Brown’s kopeta gjiri. Paketim me 30 copë.
850.00 L
Shtoje në shportë

Dr.Brown’s Washable breast pads

Dr. Brown’s kopeta gjiri që mund të lahen. Paketim me 4 copë.
1,677.00 L
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Nipple shields

Dr. Brown’s mbrojtëse gjiri silikon (2 copë)
1,417.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Phytolastil Stretch Mark Correction Serum

Serum korrigjues i strijave 75ml
4,650.00 L 4,185.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela maternity strech marks serum

Serum korrigjues i strijave tashmë të formuara 45 ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela body firming gel

Mustela xhel për trupin, tonifikues dhe rimodelues për nënat e reja. 200ml.
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Mustela Stretch marks prevention cream

Krem parandalues i strijave, për nënat e ardhshme 150ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Pregnacare Before Conception

Integrator për femra për përdorim gjatë planifikimit të një shtatzënie. Kuti x 30 tableta.
3,999.90 L 3,599.91 L -10%
Shtoje në shportë