info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Noreva Exfoliac Mat & Pore Mattifying Care

Çmimi:2,500.00 L 2,000.00 L -20%

Krem hidratues & matifikues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Falë përbërësve aktivë, Exfoliac MAT & PORE zvogëlon poret, hidraton dhe matifikon lëkurën në një hap.
Efekti i tij peeling pastron lëkurën dhe nxit rinovimin qelizor.
Teksturë e lehtë, e cila absorbohet shprejt.
Pas aplikimit të rregullt, lëkura rimerr një pamje mat dhe të lëmuar.

Jo-komedogjen.
Pa silikon.

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrë të pastër.
Shmangni kontaktin me sytë.
Shmangni ekspozimin në diell pas aplikimit.

AQUA (WATER), BUTYLENE GLYCOL, AMMONIUM LACTATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, MANDELIC ACID, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, ARACHIDYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, CETYL LACTATE, TRIDECANE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, SALICYLIC ACID, ARACHIDYL GLUCOSIDE, ARCTIUM MAJUS ROOT EXTRACT, UNDECANE, CETYL ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), LACTIC ACID, XANTHAN GUM, CHLORPHENESIN, ZINC SULFATE, BIOTIN, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.