info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

La Roche Posay Toleriane Dermallergo Cream

Çmimi:3,790.00 L 3,032.00 L -20%

Krem hidratues për lëkurë shumë të ndjeshme & alergjike, normale në të thatë.
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Toleriane Dermallergo Cream ndihmon në riparimin dhe mbrojtjen e funksionit barrierë të lëkurës, për të parandaluar zhvillimin e reaksioneve alergjike. Kjo formulë ultra-minimaliste siguron lehtësim të menjëhershëm të ndjesive të pakëndshme në lëkurë.
Ditë pas dite, hipersensitiviteti i lëkurës zvogëlohet dhe rivendoset komoditeti afatgjatë.

Formuluar me neurosensinë për të ndihmuar në qetësimin e menjëhershëm të lëkurës, ujin termal La Roche-Posay dhe gjalpë shea, i cili ndihmon në rigjenerimin e lipideve për të rikthyer rehatinë dhe hidratimin e lëkurës.

Testuar klinikisht në lëkurat me prirje alergjike.

Aplikoni kremin, duke e masazhuar butësisht deri në përthithje të plotë.

AQUA / WATER ● ISOCETYL STEARATE ● SQUALANE ● BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER ● DIMETHICONE ● GLYCERIN ● ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH ● PENTYLENE GLYCOL ● BUTYLENE GLYCOL ● GLYCERYL STEARATE ● PEG-100 STEARATE ● CETYL ALCOHOL ● SALVIA MILTIORRHIZA ROOT EXTRACT ● DIMETHICONOL ● SODIUM HYDROXIDE ● SPHINGOMONAS FERMENT EXTRACT ● CAPRYLYL GLYCOL ● CITRIC ACID ● ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER ● ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ●

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.