info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Health Aid Eye Vit

Çmimi:2,601.00 L 2,080.80 L -20%

Suplement ushqimor me vitamina & minerale për kujdesin e syve.
30 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

30 tableta

Specific For

Suitable For

Tabletat EyeVit rekomandohen për të gjithë ata që dëshirojnë të ruajnë shëndetin e syve të tyre.
Ideale për ata që përdorin lente kontakti ose për ata që punojnë me orë të tëra në ekranin e kompjuterit.

Tabletat EyeVit janë të përshtatshme për:

– Personat që përdorin lente kontakti.
– Personat që punojnë me orë të tëra para ekranit.
– Të moshuarit që dëshirojnë të mbrojnë sytë nga shenjat e plakjes.
– Personat që vuajnë nga sindroma e syrit të thatë ose rrathët e errët.
– Personat me shikim të dobët.
– Personat që dëshirojnë të ndihmojnë që sytë të duken të shndritshëm dhe të pastër.
– Personat që dëshirojnë të parandalojnë rrathët e zinj dhe qeskat poshtë syve për shkak të mungesës së gjumit dhe stresit.
– Personat që dëshirojnë të rrisin integritetin e lëkurës rreth syve, duke ndihmuar në reduktimin e rrudhave.
– Personat që duhet të sigurojnë ushqimin e duhur të syve.

Nuk përmban:
– ngjyrues artificialë
– konservantë
– aromatizues.

Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç, 1 tabletë në mëngjes gjatë ushqimit.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një person i kualifikuar.

Bulking Agent (Di-Calcium Phosphate, Microcrystalline Cellulose), L-Glutamine, Vitamin C (Ascorbic Acid), Nicotinamide, Bioflavonoids, Riboflavin, Bilberry Powder, L-Cysteine, Rutin, Acacia, L-Glycine, Vitamin E (succinate), Zinc Gluconate, Polvinylpyrrolidone, Stearic Acid*, Natural Lutein, Alfalfa Powder, Selenomethionine, Beta Carotene, Magnesium Stearate*, Vitamin A prep, Vitamin D prep. *From vegetable source

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.