info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 16 results

Medipharma Jointmed Plus

Suplement ushqimor që përmirëson lëvizshmërinë e artikulacioneve 30 tableta
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Marnys Artrohelp Forte

Suplement ushqimor që ushqen kockat, artikulacionet dhe përmirëson lëvizshmërinë dhe fleksibilitetin e tyre 20 flakonë
4,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Honor Kondoflex

Suplement ushqimor që forcon kockat 30 kapsula
2,510.00 L 2,259.00 L -10%
Shtoje në shportë

Vidermina CLX Vaginal Ovules

Ovula vaginale me pH acid 10 ovula
1,580.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Hyaluronic Acid 100 mg

Suplement ushqimor me acid hialuronik, për lubrifikimin e artikulacioneve Kuti x 60 kapsula
4,100.00 L 3,485.00 L -15%
Shtoje në shportë

Dermoxen Hemopran Protective Endorectal Cream

Krem për trajtimin e hemorroideve të jashtme dhe të brendshme Tub x 35 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Tearprol Cooper Eye Drops

Pika për sy me veprim emolient dhe lubrifikues 15 ml
203.00 L
Shtoje në shportë

Lacrinorm gel

Dezinfektant dhe lubrifikues oftalmik 10 g
438.00 L
Shtoje në shportë

Tears Naturale

Solucion viskoz që vepron si lot artificial 15 ml
245.00 L
Shtoje në shportë

SKINS ENHANCE INTIMATE CREAM

Krem me një formulë unike natyrale  për rritjen e kënaqësisë për meshkuj
500.00 L1,900.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Health Aid EyeVit Forte

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin. 30 tableta
4,029.90 L 3,223.92 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid EyeVit Plus

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin. 30 kapsula
4,030.00 L 3,224.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Retin Active Naturcaps

Suplement ushqimor që përmirëson shikimin 20 kapsula natyrale
1,610.00 L 1,368.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Le Dieci Erbe Psillio

Suplement ushqimor i pasur me fibra që nxit lëvizshmërinë e zorrës 20 bustina
1,960.00 L 1,666.00 L -15%
Shtoje në shportë

Durex Play Massage Gel with Guarana 2 in 1

Xhel lubrifikues dhe masazhues me ekstrakte të guarana ose aloe vera 200ml
990.00 L
Përzgjidhni mundësi

Durex Feel Gel

Xhel lubrifikues 50ml
585.00 L
Shtoje në shportë