info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Guam Duo Trattamento Anticellulite

Çmimi:4,550.00 L

Trajtim kundër celulitit me alga detare dhe efekt ngrohës

200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Specific For

Suitable For

Ky krem falë sinergjisë së algave detare Guam (algat e kuqe Gerlidium cartilagineum), dhe ujit të burimit Noirmoutier, i pasur me veti specifike për trajtimin e celulitit, kundërshton humbjen e tonusit dhe elasticitetit të lëkurës.

Pas përdorimit të rregullt vërehet zbehje e parregullsive të celulitit.

Lëkura bëhet më kompakte dhe rifiton nivelin e duhur të hidratimit, për të qenë më e tonifikuar dhe vitale.

 

 

Apliko kremin në zonën e vitheve dhe kofshëve, duke e shoqeruar me masazh deri në përthithjen e plotë të produktit.

Një skuqje e lehtë dhe ndjesi nxehtësie në zonat e trajtuara është normale.

Nuk këshillohet përdorimi në lëkurë delikate, lëkurë të dëmtuar apo me probleme me kapilarët.

Të lahen duart pas çdo aplikimi. Të evitohet kontakti me sytë.