info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Nazal Cleaner Allergy

Çmimi:1,900.00 L 1,520.00 L -20%

Pastron kavitetin nazal, largon simptomat e rinitit alergjik dhe zbut inflamacionin.
30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Specific For

Suitable For

,

Solucion në formë spraji që pastron kavitetin nazal dhe lehtëson simptomat e rinitit alergjik.
Qetëson inflamacionin, duke ushtruar një efekt natyral të ngjashëm me hidrokortizonin.

Formuluar me:
Kripë deti nga Missolonghi 0.9% ë/ë: cilësi e shkëlqyer, e pasur me minerale, e cila pastron menjëherë mukozën nazale.
Ektoinë: largon simptomat e rinitit alergjik (djegie, rrjedhje hundësh, kongjestion nazal, tështima).

Redukton inflamacionin e mukozave nazale në mënyrë natyrale.
Mbron mukozën nazale nga alergenët.
Ofron hidratim për kavitetin nazal për një kohë të gjatë.

NUK përmban kortizon apo principe të yjera aktive dhe simptomat NUK rikthehen pas ndërprerjes së përdorimit.

Fëmijët > 3 vjeç: 1-2 sprucime në secilën anë.
Të rriturit: 2-3 sprucime në secilën anë.
Pas disa sekondave pastroni hundët butësisht.
Ripërsëriteni sa herë të jetë e nevojshme.