info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Filorga Time-Filler Mask

Çmimi:1,250.00 L 1,125.00 L -10%

Maskë me veprim të thellë anti-rrudhë
14 ml

Stock: Ka stok

SKU: FILO030
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

14 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Maskë e formuluar specifikisht për një lëkurë në dukje gjithmonë e më rinore.

Karakteristikat:
– efekt i dyfishtë zbutës (mbushës dhe tonifikues) – kombinimi i kolagjenit me përbërës me veti lifting dhe tonifikues, pakëson dhe redukton rrudhat.
– pamje rinore – në sajë të pranisë së një polisaharidi, zbeh rrudhat dhe i rikthen lëkurës një pamje rinore.

Teknologjia Black Fiber është një teknologji inovatore, që adaptohet me formën e fytyrës dhe rrit efektivitetin e formulimit.

Hapet paketimi dhe nxirret maska.
Vendoset në fytyrën e pastruar paraprakisht dhe lihet për 15 minuta.
Nuk shpëlahet.
Teprica e serumit masazhohet me gishta deri në absorbim të plotë nga lëkura.
Mund të përdoret një ose dy herë në javë.

AQUA (WATER, EAU), GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, CICHORIUM INTYBUS (CHICORY) ROOT EXTRACT, POLYSORBATE 20, HYDROLYZED COLLAGEN, XANTHAN GUM, PARFUM (FRAGRANCE), FUCOSE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRIC ACID, GLUCONOLACTONE, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, CAESALPINIA SPINOSA GUM, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, LACTIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, CALCIUM GLUCONATE, POTASSIUM SORBATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.