info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Filorga Lift-Mask

Çmimi:1,250.00 L 1,125.00 L -10%

Maskë me veti anti-rrudhë
14 ml

Stock: Ka stok

SKU: FILO026
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

14 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Maskë me fuqinë anti-rrudhë të një serumi tepër të përqëndruar.
Efekt anti-rrudhë në vetëm 15 minuta.

Prania e një substance antioksiduese është përgjegjëse për efektin anti-age dhe për një pamje gjithmonë e më të re.
Prania e faktorëve plazmatikë me efekt lifting pakëson rrudhat, tendos lëkurën dhe e hidraton atë.

Teksturë e lehtë, freskuese plotësisht e absorbueshme nga lëkura.

Hapet paketimi dhe nxirret maska.
Vendoset në fytyrën e pastruar paraprakisht dhe lihet për 15 minuta.
Nuk shpëlahet.
Teprica e serumit masazhohet me gishta deri në absorbim të plotë nga lëkura.
Mund të përdoret 3 herë në javë.

AQUA (WATER, EAU), GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 20, CITRIC ACID, CURCUMA LONGA (TURMERIC) ROOT EXTRACT, PROPANEDIOL, XANTHAN GUM, SODIUM HYALURONATE, TETRASODIUM GLUTAMATE, SOLDAGRONATE, SODIUM SODIUMATE, SODIUMATE DIAC COLLAGEN, SODIUM BENZOATE, PHYTIC ACID, SOPHORA JAPONICA FLOWER EXTRACT

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.