info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Esi Propolaid PropolGola Spray

Çmimi:715.00 L 607.75 L -15%

Spraj jo-alkoolik për fytin me mente dhe propolis
20 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

20 ml

Suitable For

Spraj jo-alkoolik me përmbajtje natyrale.
Kombinon propolisin me vajin esencial të mentes.
Përdoret për të:
-qetësuar dhimbjet e fytit;
-parandaluar infeksionet e fytit;
-liruar rrugët e frymëmarrjes.

Nuk përmban:
-ngjyrues artificialë;
-derivate të bulmetit;
-OMGJ;
-gluten;
-laktozë.
I përshtatshëm për vegjetarianë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.
Tejkalimi i dozave të lejuara ditore çon në efekte laksative.
Nuk përdoret gjatë shtatzënisë.

Aplikohen 4-5 sprucime në fyt, në mënyrë të vazhdueshme gjatë gjithë ditës.
Nuk rekomandohet të tejkalohen dozat ditore të lejuara.

Ingredients by daily dose
Propolis dry extract tit. 12% 15 mg
Peppermint essentail oil 0,36 mg

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.